Reč direktora

Poštovani đaci i roditelji,

Biti na čelu osnovne škole u bilo kom vremenu i bilo kom društvu predstavlja veliki izazov, ali i obavezu i odgovornost.

Imperativ vremena je da škola postane zanimljiva, privlačna i podstičuća za učenika, inspirativna za nastavnika. Misija naše škole je da podiže efikasnost i kvalitet nastave, da podstiče lični razvoj učenika u  skladu sa njegovim sposobnostima i mogućnostima, neguje drugarstvo, iskrenost, humanost i toleranciju. Podstiče lični i kolektivni razvoj svih zaposlenih u školi, razvija svest o pravima i odgovornostima, neguje međusobno razumevanje i uvažavanje.

Težimo da kroz partnerski odnos nastavnika, učenika i roditelja, korišćenjem savremenih nastavnih metoda i sredstava, stvorimo privlačnu i efikasnu školu u kojoj će deca imati uslove za pravilan razvoj.

Tome doprinosi permanentno stručno usavršavanje, opremanje i estetsko uređenje škole.

Direktor škole

Ana Vjetrović

Sunday the 16th. | © Sva prava zadržana 2014 | Osnovna škola „Knezova Raškovića“ Božetići | Website izradio Aleksandar Mutavdžić