Дешавања

Против насиља 2015/2016

desavanja-iconТим за борбу против насиља

Тим за бробу против насиља, злостављања и занемаривања ученика у нашој школи води рачуна о томе да се ученици у школи осећају пријатно, сигурно и безбедно. Кроз игру и радионичарски рад, слободне и ваннаставне активности са ученицима активно се ради на превенцији сваког вида насилног понашања. У школи постоји „Сандуче поверења“, школски простор се уређује тако да показује добродошлицу свима, а ученичким радовима који красе зидове наше школе се јасно изражава негативан став и нетолеранција према насиљу.

1   2

Ученици наше школе у посебном, за то предвиђеном кутку, редовно остављају своје поруке о пријатељству, љубави, разумевању, толеранцији, узајамном поштовању и прихватању... Ево неких од њих...

3  4

6  7  8